Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
zalecam zainstalować adblocka Smile                                       proszę! nie cytuj posta na który odpowiadasz jeżeli jest bezpośrednio nad Twoim postem!

 

 Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.

Go down 
+4
Nocturnal
Joshephine
zwykly_smiertelnik
SystemShy
8 posters
AutorWiadomość
SystemShy
Administrator
SystemShy


Liczba postów : 48
data dołączenia : 18/01/2015

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Sty 29, 2015 7:12 pm

Jak wiadomo z popularnością wiążą się nie tylko dobre rzeczy. Na początku Howrse nie było takich problemów, jednak im więcej było reklam i przybywających osób, tym większa ilość "trolli" zaczęła przybywać. Wiadomo, że są to w większości dzieciaki (bez urazy dla ogarniętej części młodszych graczy), które nie wiedzą, co mają zrobić. Zamiast grać spokojnie i zdobywać osiągnięcia, cieszą się kolejnymi banami i zgłoszeniami. To ich najzwyczajniej w świecie bawi. Jednak użytkownicy też są sobie winni. Mianowicie odpisują na wiadomości, wstawiając teksty typu "Zgłaszam. Modzi będą mieli co robić", czy "Fascynujące". Naprawdę? Nabijają sobie nie tylko ilość wysłanych wiadomości, jak również otrzymują serduszka za "pomocną" odpowiedź. Jakby nie można było wejść, zgłosić i po prostu wyjść.

Co myślicie na ten temat?
Powrót do góry Go down
zwykly_smiertelnik
Świeżak
Świeżak
zwykly_smiertelnik


Liczba postów : 2
data dołączenia : 22/01/2015

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyNie Lut 01, 2015 3:43 pm

Ja uważam że masz rację Smile Dzieci z pokolenia po 2000 roku są okropne Very Happy
Powrót do góry Go down
Joshephine
Świeżak
Świeżak
Joshephine


Liczba postów : 54
data dołączenia : 02/02/2015
miejsce zamieszkania : Łotwa

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyWto Lut 03, 2015 6:05 pm

Tak to ujmujący temat, który wzbudza wiele kontrowersji.
Ja jednak wątki o podobnych treściach zgłaszam, mając problem z głowy.
Pozdrawiam/josh
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4073066
Nocturnal
Świeżak
Świeżak
Nocturnal


Liczba postów : 2
data dołączenia : 01/02/2015

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptySro Lut 04, 2015 5:22 pm

Joshephine napisał:
Tak to ujmujący temat, który wzbudza wiele kontrowersji.
Ja jednak wątki o podobnych treściach zgłaszam, mając problem z głowy.
Pozdrawiam/josh
Wątek ma na celu pokazać też innym, by nie odpisywali na głupie spamy trolli. Nie wszyscy tak robią.
Powrót do góry Go down
Anasthasia
Świeżak
Świeżak
Anasthasia


Liczba postów : 13
data dołączenia : 04/02/2015
Wiek : 23
miejsce zamieszkania : Kraków

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 10:25 am

zwykly_smiertelnik napisał:
Ja uważam że masz rację Smile Dzieci z pokolenia po 2000 roku są okropne Very Happy
O, przepraszam, ja jestem z 2001 roku i jestem całkiem ogarnięta :'D
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2652956
ebonita
Grafik
Grafik
ebonita


Liczba postów : 74
data dołączenia : 13/01/2015

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 6:53 pm

zwykły_smiertelnik to konto testowe i on czasem gada byle co byle cos napisać Smile nie zwracaj na niego uwagi Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. 614212944
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Joshephine
Świeżak
Świeżak
Joshephine


Liczba postów : 54
data dołączenia : 02/02/2015
miejsce zamieszkania : Łotwa

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 7:29 pm

Nocturnal napisał:
Joshephine napisał:
Tak to ujmujący temat, który wzbudza wiele kontrowersji.
Ja jednak wątki o podobnych treściach zgłaszam, mając problem z głowy.
Pozdrawiam/josh
Wątek ma na celu pokazać też innym, by nie odpisywali na głupie spamy trolli. Nie wszyscy tak robią.
Ta, jasne. Razz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4073066
SystemShy
Administrator
SystemShy


Liczba postów : 48
data dołączenia : 18/01/2015

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 7:50 pm

Joshephine napisał:

Ta, jasne. Razz
Tak się składa, że Unek ma rację. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś przeczyta ten temat i zamiast nabijać sobie zbędne posty, po prostu to zgłosi. To najzwyczajniejszy w świecie spam, a tego również nie wolno robić, z tego co się orientuję.
Powrót do góry Go down
Joshephine
Świeżak
Świeżak
Joshephine


Liczba postów : 54
data dołączenia : 02/02/2015
miejsce zamieszkania : Łotwa

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 8:39 pm

SystemShy napisał:
Joshephine napisał:

Ta, jasne. Razz
Tak się składa, że Unek ma rację. Mam nadzieję, że kiedyś ktoś przeczyta ten temat i zamiast nabijać sobie zbędne posty, po prostu to zgłosi. To najzwyczajniejszy w świecie spam, a tego również nie wolno robić, z tego co się orientuję.
Nie ma to jak stawanie w czyjeś obrony (zwłaszcza siostry).
Każdy ma prawo do wyrażania opinii, a tak się składa, że akurat ja nie podzielam zdania Un, proste.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4073066
Gość
Gość
Anonymous



Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 8:41 pm

Moim zdaniem na forum byłoby znacznie spokojniej, gdyby wiadomości przechodziły przez jakiś filtr (jakieś użyte słowa by uniemożliwiały publikację posta, włącznie z róznymi 'cenzurami' typu gwiazdka,kropka itp) lub gduby forum było wydzielone na działy drobniejsze i w każdym inny moderator (moderatorzy) 'rządził" do tego byłby jakiś mod główny który ma kontrolować całość, łatwiej takie coś ogarnąć niż np. całą Rozrywkę. Dobrze by było gdyby ci modzi byli możliwie często na forum, by zawsze jakiś był i pilnował porządku, bo teraz moda spotkać to troszkę trudno..

Takie posty powinny być od razu kasowane by "pomocnicy" nie nabijali sobie liczby odpowiedzi, serduszek, itd.

Ja jak, ktoś powyżej, po prostu zgłaszam taki post, bez rad dla autora.
Powrót do góry Go down
Joshephine
Świeżak
Świeżak
Joshephine


Liczba postów : 54
data dołączenia : 02/02/2015
miejsce zamieszkania : Łotwa

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 8:49 pm

.bella. napisał:
Moim zdaniem na forum byłoby znacznie spokojniej, gdyby wiadomości przechodziły przez jakiś filtr (jakieś użyte słowa by uniemożliwiały publikację posta, włącznie z róznymi 'cenzurami' typu gwiazdka,kropka itp) lub gduby forum było wydzielone na działy drobniejsze i w każdym inny moderator (moderatorzy) 'rządził" do tego byłby jakiś mod główny który ma kontrolować całość, łatwiej takie coś ogarnąć niż np. całą Rozrywkę. Dobrze by było gdyby ci modzi byli możliwie często na forum, by zawsze jakiś był i pilnował porządku, bo teraz moda spotkać to troszkę trudno..

Takie posty powinny być od razu kasowane by "pomocnicy" nie nabijali sobie liczby odpowiedzi, serduszek, itd.

Ja jak, ktoś powyżej, po prostu zgłaszam taki post, bez rad dla autora.
I tutaj wyjątkowo się z tobą zgadzam.
Posty zawierające spam powinny być regularnie usuwane bez względu na zagłębianie się w jego treść.
Szkoda, że nie ma tutaj takiej funkcji, aczkolwiek nikt takowego spamu nie zapoczątkował, więc nie ma takiej potrzeby.

[You must be registered and logged in to see this image.]


Ostatnio zmieniony przez Joshephine dnia Wto Lut 10, 2015 10:17 pm, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4073066
ebonita
Grafik
Grafik
ebonita


Liczba postów : 74
data dołączenia : 13/01/2015

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyCzw Lut 05, 2015 8:59 pm

Proszę was gorąco - nie cytujcie posta na który odpowiadacie - jeżeli jest on bezpośrednio nad waszym postem - to bezcelowe ...

bo usunę przycisk "cytuj" ... Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. 1035294778
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Allendria
Świeżak
Świeżak
Allendria


Liczba postów : 16
data dołączenia : 02/02/2015
Wiek : 24

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptyNie Lut 08, 2015 7:48 pm

.bella. napisał:
Moim zdaniem na forum byłoby znacznie spokojniej, gdyby wiadomości przechodziły przez jakiś filtr (jakieś użyte słowa by uniemożliwiały publikację posta, włącznie z róznymi 'cenzurami' typu gwiazdka,kropka itp).

Wszystko pięknie ładnie, ale pojedyncze znaki problemu nie naprawią, zaś całe słowa również nie są odpowiedzią na problem. Można by stworzyć długą listę, a że troll jest trollem to i tak ją ominie.

.bella. napisał:
lub gduby forum było wydzielone na działy drobniejsze i w każdym inny moderator (moderatorzy) 'rządził" do tego byłby jakiś mod główny który ma kontrolować całość [...]
Dobrze by było gdyby ci modzi byli możliwie często na forum, by zawsze jakiś był i pilnował porządku

Większa ilość działów zwiększyłaby bałagan, już teraz gracze nie trafiają w odpowiednie fora albo mają je w głębokim poważaniu. No co- on, wielki gracz, będzie się przejmował regulaminem? No błagam, za cenny jest jego czas..

Może większa ilość moderatorów jeszcze by się udała, ale nie czas ich obecności- są to dorośli ludzie i trudno wymagać by cały czas ktoś był obecny. Dodatkowo fora nie są ich jedynymi obowiązkami, co jeszcze zmniejsza ich czas na forach.

Jedynym rozwiązaniem powinni być gracze- nie karmiliby, byłby spokój. Niestety, zawsze znajdą się poszukiwacze sławy albo znudzeni wędrówką przybysze, którzy karmić będą i nie wydaje mi się, żeby nastąpiła poprawa kiedykolwiek.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=1288679
Orient ~
Świeżak
Świeżak
Orient ~


Liczba postów : 3
data dołączenia : 27/02/2015
miejsce zamieszkania : Warszawa

Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. EmptySob Lut 28, 2015 7:17 am

O bosz, przez udziały w w wątkach spamowych straciłem połowę swojej karmy XD nie wiem dlaczego, jak widzę spam, nie mogę się powstrzymać przed odpisaniem. No cóż.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4358514
Sponsored content





Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty
PisanieTemat: Re: Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.   Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki. Empty

Powrót do góry Go down
 
Trolle na Howrse - czyli odwieczni wrogowie Rozgrywki.
Powrót do góry 
Strona 1 z 1
 Similar topics
-
» Quiz o Howrse

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Howrse :: Pogawędki-
Skocz do: