IndeksSzukajRejestracjaZaloguj
zalecam zainstalować adblocka Smile                                       proszę! nie cytuj posta na który odpowiadasz jeżeli jest bezpośrednio nad Twoim postem!

Zobacz posty bez odpowiedzi
 

Howrse

 
TematyPosty
Ostatni Post
Brak nowych postów

AktualnościCo nowego na Howrse? Tu z pewnością poznacie najświeższe nowinki, jednakże na tym nie poprzestaniemy! Czyżby Ow wraz z ekipą coś szykowali? Postaramy się dowiedzieć co w trawie piszczy! Jeśli wy coś wiecie, śmiało piszcie! W końcu to forum od fanów dla fanów, w grupie siła!

Moderator: moderator
317Wielkie Wyzwanie...
Nie Lut 15, 2015 8:46 pm
izazal Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

Tablica OgłoszeńSkrzynia ze skarbami z Czarnego Rynku pęka w szwach, a może w stajni brakuje boksów na konie? Nie pozostaje nic, jak tylko sprzedać, lub też się wymienić! A co jeśli akurat tobie czegoś brakuje i potrzebujesz kupić, również zajrzyj, może znajdziesz jakąś ciekawą ofertę! Zachęcamy do wystawiania ofert, negocjacji i dobrej zabawy!

Moderator: moderator
Czarny Rynek, Koński Targ
55Sprzedaż konia z...
Czw Lut 05, 2015 10:06 pm
Joshephine Zobacz ostatni post
Brak nowych postów

PogawędkiOferty na tablicy przejrzane, offtop zaliczony co więc teraz? Może luźna rozmowa o Howrse? W tym dziale możecie śmiało wypowiedzieć się o obecnych czy dawnych eventach, zapowiedziach, poczynaniach Ow i ekipy czy też czymkolwiek innym dotyczącym gry, oczywiście szczerze i bez obawy!

Moderator: moderator
114Trolle na Howrse...
Sob Lut 28, 2015 7:17 am
Orient ~ Zobacz ostatni post
Howrse Empty
Today's active topics
Today's top 20 posters
Overall top 20 posters
Delete the forum cookies

Nowe postyNowe postyBrak nowych postówBrak nowych postów  Forum ZablokowaneForum Zablokowane