Czy chcesz zareagować na tę wiadomość? Zarejestruj się na forum za pomocą kilku kliknięć lub zaloguj się, aby kontynuować.



 
IndeksSzukajLatest imagesRejestracjaZaloguj
zalecam zainstalować adblocka Smile                                       proszę! nie cytuj posta na który odpowiadasz jeżeli jest bezpośrednio nad Twoim postem!

 

 Wielkie Wyzwanie [PL]

Go down 
5 posters
AutorWiadomość
SystemShy
Administrator
SystemShy


Liczba postów : 48
data dołączenia : 18/01/2015

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptyCzw Sty 29, 2015 7:23 pm

WW ponownie zagościło na Howrse, a to oznacza, iż czeka nas kolejna loteria i zbieranie podków. Smile
Dla osób, które są nowe w grze postaram się jakoś to opisać.

Czym jest Wielkie Wyzwanie?
Wielkie Wyzwanie to coś w stylu dokonań, jednak podczas jego trwania zbieramy podkowy, które później można wymienić na różne nagrody. Od PD i equus, aż po rzeczy z CR. Gracze z całego serwera zbierają podkowy, aby mogły rozpocząć się Uroczystości.

Trochę o Uroczystościach:
Uroczystości (trwają 5 dni) rozpoczyną się, gdy określona ilość podków, która jest zmienna (raz trzeba uzbierać ich ponad milion, a innym razem tylko kilka tysięcy) zostanie uzbierana. Jest to taka przerwa i czas oczekiwania na promocję.

Jak zdobyć podkowy?
- wykonywanie zadań
- wysyłanie koni do Grand Prix
- UFO z podkowami
- wygrywanie zawodów z podkowami jako nagrody
Powrót do góry Go down
ebonita
Grafik
Grafik
ebonita


Liczba postów : 74
data dołączenia : 13/01/2015

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptySro Lut 04, 2015 9:01 am

Ja już nie biorę udziału w tym wyzwaniu bo nagrody z loterii są nędzne (kiedyś te loterie dawały lepsza wygraną, teraz same ubranka dla koni ...)

W dodatku wydałam duuuużo więcej kuponów na RO i WT niż warte są wygrane z wydarzenia.

A niewydawanie kuponów skutkuje właśnie takimi nędznymi wygranymi ...
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Anasthasia
Świeżak
Świeżak
Anasthasia


Liczba postów : 13
data dołączenia : 04/02/2015
Wiek : 23
miejsce zamieszkania : Kraków

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptyCzw Lut 05, 2015 9:58 am

WW, tak jak z resztą inne promocje są w sumie przeznaczone dla tych "Zamożniejszych graczy", bo ci, którzy nie mają kuponów nic na niej nie skorzystają Wink
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2652956
ebonita
Grafik
Grafik
ebonita


Liczba postów : 74
data dołączenia : 13/01/2015

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptyCzw Lut 05, 2015 6:55 pm

Ci którzy kupony mają też na niej tracą ... no chyba że tak strasznie chcą mieć tego boszczaka.
Ja mam ich kilkadziesiąt i nie wiem po co mi one Wielkie Wyzwanie [PL] 1058410641 czasem dadzą jakiś diament ale przez większość czasu są nieprzydatne. po prostu są i tyle ... szkoda na nie kasy, zwłaszcza PLN.
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2069159
Gość
Gość
Anonymous



Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptyCzw Lut 05, 2015 8:17 pm

ebonita napisał:
Ci którzy kupony mają też na niej tracą ... no chyba że tak strasznie chcą mieć tego boszczaka.
Ja mam ich kilkadziesiąt i nie wiem po co mi one  Wielkie Wyzwanie [PL] 1058410641  czasem dadzą jakiś diament ale przez większość czasu są nieprzydatne. po prostu są i tyle ... szkoda na nie kasy, zwłaszcza PLN.

Dla "rankingowców" każdy boski, mimo że daje mały profit (diament raz na ileś czasu np.) lub nawet żadnego, jest na wagę złota. Gdyby nie ci "bogacze" pompujący realne pieniądze w grę to myślę, że Howrse długo by nie pociągnęło lub było nadal w wersji sprzed 4 lat : P Dobrze, że tak łatwo jest zdobyć kupony bez nakładu złotówek, tylko trochę sprytu i ma się stałe źródełko kuponów, equus, cr... co ważne- bez złodziejowania! (choć i takich typków na howrs coraz więcej..)
Powrót do góry Go down
Anasthasia
Świeżak
Świeżak
Anasthasia


Liczba postów : 13
data dołączenia : 04/02/2015
Wiek : 23
miejsce zamieszkania : Kraków

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptyCzw Lut 05, 2015 8:24 pm

ebonita napisał:
Ci którzy kupony mają też na niej tracą ... no chyba że tak strasznie chcą mieć tego boszczaka.
Ja mam ich kilkadziesiąt i nie wiem po co mi one  Wielkie Wyzwanie [PL] 1058410641  czasem dadzą jakiś diament ale przez większość czasu są nieprzydatne. po prostu są i tyle ... szkoda na nie kasy, zwłaszcza PLN.
Ja np. bardzo chciałabym mieć boskiego konikeła :3
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=2652956
SystemShy
Administrator
SystemShy


Liczba postów : 48
data dołączenia : 18/01/2015

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptyCzw Lut 05, 2015 9:43 pm

Ja miałam boskie, ale gdy miałam możliwość - sprzedawałam. Nie dbam nigdy o ranking, gram dla przyjemności. Ale są ludzie, którzy piszą "ooo booosz! muszę go mieć!" i kupują kupony, by go wygrać. Często to rodzice za to płacą. W każdych grach tak jest... Zawsze znajdzie się ktoś, kto widzi "coś" w tych pikselach.
Powrót do góry Go down
Joshephine
Świeżak
Świeżak
Joshephine


Liczba postów : 54
data dołączenia : 02/02/2015
miejsce zamieszkania : Łotwa

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptySob Lut 07, 2015 10:00 pm

Prawdę mówiąc z jednej strony staram się o pozycję w rankingu, ale nie w tak dużym stopniu, nie obchodzi mnie opinia innych tylko moja własna satysfakcja. Razz

[You must be registered and logged in to see this image.]
Powrót do góry Go down
http://www.howrse.pl/joueur/fiche/?id=4073066
izazal
Świeżak
Świeżak
izazal


Liczba postów : 4
data dołączenia : 15/02/2015
Wiek : 21
miejsce zamieszkania : Jasło

Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] EmptyNie Lut 15, 2015 8:46 pm

Josephine - gram tak samo.

Owszem, jak jest "jakaś" pozycja w rankingu to własna satysfakcja jest.
Chociaż dla mnie ranking nie jest najważniejszy w grze.
Powrót do góry Go down
Sponsored content





Wielkie Wyzwanie [PL] Empty
PisanieTemat: Re: Wielkie Wyzwanie [PL]   Wielkie Wyzwanie [PL] Empty

Powrót do góry Go down
 
Wielkie Wyzwanie [PL]
Powrót do góry 
Strona 1 z 1

Permissions in this forum:Nie możesz odpowiadać w tematach
 :: Howrse :: Aktualności-
Skocz do: